1310nm ghap 1550nm 10 gb dwdm sfp sx Transceiver Gigabit ethernet

1310nm ghap 1550nm 10 gb dwdm sfp sx Transceiver Gigabit ethernet

product Introduction: lo' dwdm sfp Vas fiber dwdm pat dual fiber dwdm pat je

Function

1、product Introduction:lo' dwdm sfp Vas fiber dwdm pat dual fiber dwdm pat je

DuHIvDI' transceivers Wavelength Division Multiplexing ((dwdm)) mach chenmoH-Factor Pluggable ((sfp)) jeD

jen speeds 'ej physical compactness vIlopQo' jay' 39 todayand s networks poQ poStaHvIS deployment HIj;

network administrators poQ yISeH flexibility 'ej inventory. sfp dwdm lupoQ qaStaHvIS Hoch

100 ghz pagh 50 ghz [taH-ghom wavelengths dwdm itu grid. chut lulajpu'bogh chaH multi-Hal

(msa) agreement motlh broad network luch compatibility lulIngmeH. Hoch chaH interfaces multirate

vay' protocol vo' 100 mbps 4.25 gbps, ngaq DubelmoHchugh sfp + category legh 8 g ghap 10 g.

eols-16xx-xx transceivers mach chenmoH factor pluggable bobcho' bi-directional serial optical

De' Qum such as 4 x ghap 2 x ghap 1 x Fibre Channel, sdh ghap sonet, ethernet applications. bobcho'

tuj pluggable 'ej digital diagnostic Qap yoS vailable via i2c serial lupwI' per neH sfp

MSA SFF-8472. ieee802.3 Gigabit ethernet motlh requirements ghom bobcho' je

ANSIfibre Channel specifications 'ej are yuQmeyDaq Gigabit ethernet Fibre 'ej interconnections

channelenvironments. laH lo' Vas fiber dwdm pat dual fiber dwdm pat je.

2、product Parameter:lo' dwdm sfp Vas fiber dwdm pat dual fiber dwdm pat je

1234
5678
9101112
13141516

3. product Feature:lo' dwdm sfp Vas fiber dwdm pat dual fiber dwdm pat je

· operatingdatarate100mb ~ 4.25gbps

· availableinallc-bandwavelengthsonthe50ghzor100ghzdwdmitugrid

· single3.3vpowersupplyandttllogicinterface

· tuj-pluggablesfpfootprintduplexlcconnectorinterface

· compliantwithclass1fdaandiec60825-1

· lasersafety

· compliantwithsfpmsa

· compliantwithsff-8472

· operatingcasetemperature:standard:0to70 ° [taH ghap Extended:-5to70 ° [taH

4、 Duj 'ej chavmoH:lo' dwdm sfp Vas fiber dwdm pat dual fiber dwdm pat je

1) yIDIl:

2 shipping:

3) chavmoH:

5、 Recommendations:lo' dwdm sfp Vas fiber dwdm pat dual fiber dwdm pat je

1)sgmii sfp Hol serial id compatible sfp msa waw'-100 fx application chut lulajpu'bogh

2)100base-sx version ethernet nom rIn optical fiber

3)[sfp 4 g sfp 4 g optical fiber QumpIn 'uD hotplug QaptaHvIS HoS supply Hev je lo'. ghaHDaq BERNARDO.

4)CWDM SFP

5)sfp csfp compact

6)BIDI SFP SDHSONET

description
chut lulajpu'bogh dwdm sfp + transceivers Daqvo' 'ej optical De' Hev rIn Vas mode optical fiber. digital Qap diagnostic lupoQ via i2c. chut lulajpu'bogh Vas mode fiber 'ej DeSDu' nominal wavelength itu Grid, [taH ghom dwdm wavelength Qap bobcho'. capability je sfp + 20-'emDaq connector chaw' tuj plug 'oH. dwdm eml 'uD lo' 'ej Segh 1 'uD compliant according to international vanglu'Qo'DI' Hol iec-60825 QotchoHpu' 'ay'. 'emDaq detector vuS post-amplifier ic je lo' SuvwI' receiver 'ay'.
feature
• optical interface compliant ieee 802.3ae
• electrical interface compliant sff-8431
• specifications compliant sff 8472
• compliant sfp + msa
• tuj sfp Pluggable footprint
• 'eS HoS consumption
• built-in digital diagnostic Qap
ghaH vI 60825-1 HeQ • Segh 1 'uD product
• HoS dissipationandlt 1.5w;
• case Hat range Qap:-5 ° [taH 70 ° [taH
application
• 10 g ethernet fec
• 10gbps sonet ghap sdh itu-rut g.959.1 p1l1-2_d 2
• 10gbps sonet ghap sdh itu-rut g.709
• 10 G WAW'-ZR GHAP ZW
• 80 km 10 g Fiber Channel

ra' De'

'ay' Qo'

De' Rate

chuq

wavelength

output HoS (dbm)

receiver Sensitivity
(dbm)

DDMI

fdp-xx9-40xd

10gbps

40 km

DWDM EML

-1~4

<-15.8、PIN

Y

fdp-xx9-80xd

10gbps

80 km

DWDM EML

0~5

<-23、APD

Y

PDF
dwdm sfp + Transceiver


leveraging tev SIQpu'bogh 'ej expertise, sopo vIngIl known je largest manufacturers 1310nm ghap 1550nm 10 gb dwdm sfp sx transceiver gigabit wa' jen laHlIj 'ej 'eS 'ay' products 'ej pov chavmoH ethernet. DubelmoHchugh tlhab qutlh products, qaStaHvIS jungwoq vo' laSvargh chenmoH je'.

Hot Tags: 1310nm ghap 1550nm 10 gb dwdm sfp sx transceiver gigabit ethernet manufacturers, laSvargh, qaStaHvIS jungwoq, chenmoH laHlIj 'eS 'ay', qutlh,
relate products
Hafðu samband við okkur
SOPO Optical Communication Co, Ltd

SoQ: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Kína

ghogh HablI': +86-755-23124132

nav: 86-755-23774378

email: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co, Ltd
foottop