Optic Photoelectric unmanage Momentary patlh 3 optisk dvi toslink jIH Proximity boch chemvaH Ho'Du' Slotted a1x2l d2 × 2b Mechanical Fiber

Optic Photoelectric unmanage Momentary patlh 3 optisk dvi toslink jIH Proximity boch chemvaH Ho'Du' Slotted a1x2l d2 × 2b Mechanical Fiber

optical channels rar description 1x2l Mechanical Optical boch chemvaH Ho'Du' pong signal incoming optical redirecting vaj wIv output fiber

Function

description
pong signal incoming optical redirecting vaj wIv output fiber optical channels puS rar 1x2l Mechanical Optical boch chemvaH Ho'Du' jej. chav ghu'vam pending opto-mechanical proprietary configuration patent lo' 'ej chu' via signal electrical SeH.
Hoch wavelength DeSDu' 1260nm Qutlh 1x2l Mechanical Optical boch chemvaH Ho'Du' ~ 1650nm, ultra-jen reliability, 'eS insertion loss, nom speed law' law' bi-directional yIqaw leQ offers 'oH. widely lo' boch chemvaH Ho'Du' optical Optical Network, Protection, QotchoHpu' 'ej Receiver Protection, Network waH pat je Instrumentations.
feature
• unmatched Cost 'eS
• 'eS insertion Loss
• jenwI' Channel Isolation
• jen Stability jen Reliability,
• epoxy-tlhab Optical Path
• latching 'ej QI'yaH-latching
application
• optical Network
• protection ghap restoration
• optical singnal He
• configurable Optical chel ghap chagh
• QotchoHpu' receiver 'ej protection
• network waH pat

yIqaw Specifications

parameter


FY-1 × 2 L

wavelength Range

nm

850

1260~1650

Wavelength 'or

nm

850

1310/1490/1550/1625/1650

insertion Loss

db

typ:0.8 max: 1.2

typ:0.5 max: 0.8

Loss chegh

db

MM≥30 SM≥50

crosstalk

db

MM≥35 SM≥55

PDL

db

≤0.05

WDL

db

≤0.25

TDL

db

≤0.25

repeatability

db

≤±0.02

HoS Supply

LUT VAGH

3.0 5.0 pagh

lifetime

poH

≥107

boch chemvaH Ho'Du' poH

m

≤8

transmission HoS

mw

≤500

Qap Hat

-20~+70

storage Hat

-40~+85

dimension

mm

(L)22.0×(W)12×(H)10.5(±0.2)

chaq choH specification Hutlh tu'.

wovbe' specification HurDaq connector jan.

'emDaq

Segh

'emDaq

electric yItungHa', qaH QaQ

Dotlh noch

1×2

channel

1

5

6

10

2-3

3-4

7-8

8-9

latch

P1-P2

LUT VAGH +

GND

--

--

ghIt

SoQmoH

SoQmoH

ghIt

P1-P3

--

--

GND

LUT VAGH +

SoQmoH

ghIt

ghIt

SoQmoH

QI'yaH-latching

P1-P2

LUT VAGH +

--

--

GND

ghIt

SoQmoH

SoQmoH

ghIt

P1-P3

--

--

--

--

SoQmoH

ghIt

ghIt

SoQmoH

He optical

specification

voltage

Qu'mey potlh

resistance

5v latching

4.5~5.5

36 ~ 44ma

125Ω

5v QI'yaH-latching

4.5~5.5

26 ~ 32ma

175Ω

3v latching

2.7~3.3

54 ~ 66ma

50Ω

3v QI'yaH-latching

2.7~3.3

39 ~ 47ma

70Ω

ra' De'

X

XX

X

X

X

XX

X

XX

mode

wavelength

voltage Segh

SeH ghantoH

fiber Segh

fiber
diameter

fiber 'ab

connector

S = SM
M = MM

85 = 850nm
13 = 1310nm
14 = 1490nm
15 = 1550nm
62 = 1625nm
65 = 1650nm
13 ghap 15 = 1310 ghap 1550nm
x latlhpu' =

3 = 3V
5 = 5V

l = Latching
n = QI'yaH-
latch

5=50/125
6=62.5/125
9=9/125
x latlhpu' =

25 = 250um
90 = 900um
20 = 2.0 mm
30 = 3.0 mm
x latlhpu' =

1 = 1 m
2 = 1.5 m
x latlhpu' =

0 pagh =
1 FC GHAP PC =
2 FC GHAP APC =
3 SC GHAP PC =
4 SC GHAP APC =
5 ST GHAP PC =
6 ST GHAP APC =
7 LC GHAP PC =
8 LC GHAP APC =
x latlhpu' =

PDF
1x2l Mechanical Optical boch chemvaH Ho'Du'

description
pong signal incoming optical redirecting vaj wIv output fiber optical channels puS rar 2x2b Optical boch chemvaH Ho'Du' jej. chav ghu'vam pending opto-mechanical proprietary configuration patent lo' 'ej chu' via signal electrical SeH.
Hoch wavelength DeSDu' 1260nm Qutlh 2x2b Optical boch chemvaH Ho'Du' jej ~ 1650nm, ultra-jen reliability, 'eS insertion loss, nom speed law' law' bi-directional yIqaw leQ offers 'oH. widely lo' boch chemvaH Ho'Du' optical Optical Network, Protection, QotchoHpu' 'ej Receiver Protection, Network waH pat je Instrumentations.

yIqaw Specifications

parameter

fy-2x2b

wavelength Range

nm

850

1260~1650

Wavelength 'or

nm

850

1310/1490/1550/1625/1650

insertion Loss

db

typ:0.8 max: 1.2

typ:0.6 max: 0.8

Loss chegh

db

MM≥30 SM≥50

crosstalk

db

MM≥35 SM≥55

PDL

db

≤0.05

WDL

db

≤0.25

TDL

db

≤0.25

repeatability

db

≤±0.02

HoS Supply

LUT VAGH

3.0 5.0 pagh

lifetime

poH

≥107

boch chemvaH Ho'Du' poH

m

≤8

transmission HoS

mw

≤500

Qap Hat

-20~+70

storage Hat

-40~+85

dimension

mm

(L)27.0×(W)12.6×(H)8.0(±0.2)

chaq choH specification Hutlh tu'.

wovbe' specification HurDaq connector jan.

'emDaq

parameter

'emDaq

electric yItungHa', qaH QaQ

Dotlh noch

2 × 2B

optical Path

1

5

2 × 2B

optical
path

1

5

2 × 2B

optical
path

latch

P1-P4
P2-P3

LUT VAGH +

GND

latch

P1-P4
P2-P3

LUT VAGH +

GND

latch

P1-P4
P2-P3

P1-P3

--

--

P1-P3

--

--

P1-P3

QI'yaH-latching

P1-P4 P2-P3

LUT VAGH +

--

--

GND

ghIt

SoQmoH

SoQmoH

ghIt

P1-P3

--

--

--

--

SoQmoH

ghIt

ghIt

SoQmoH

He optical

specification

voltage

Qu'mey potlh

resistance

5v latching

4.5~5.5

36 ~ 44ma

125Ω

5v QI'yaH-latching

4.5~5.5

26 ~ 32ma

175Ω

3v latching

2.7~3.3

54 ~ 66ma

50Ω

3v QI'yaH-latching

2.7~3.3

39 ~ 47ma

70Ω

ra' De'

X

XX

X

X

X

XX

X

XX

mode

wavelength

voltage Segh

SeH ghantoH

fiber Segh

fiber
diameter

fiber 'ab

connector

S = SM
M = MM

85 = 850nm
13 = 1310nm
14 = 1490nm
15 = 1550nm
62 = 1625nm
65 = 1650nm
13 ghap 15 = 1310 ghap 1550nm
x latlhpu' =

3 = 3V
5 = 5V

l = Latching
n = QI'yaH-
latch

5=50/125
6=62.5/125
9=9/125
x latlhpu' =

25 = 250um
90 = 900um
20 = 2.0 mm
30 = 3.0 mm
x latlhpu' =

1 = 1 m
2 = 1.5 m
x latlhpu' =

0 pagh =
1 FC GHAP PC =
2 FC GHAP APC =
3 SC GHAP PC =
4 SC GHAP APC =
5 ST GHAP PC =
6 ST GHAP APC =
7 LC GHAP PC =
8 LC GHAP APC =
x latlhpu' =

PDF
2x2b Mechanical Optical boch chemvaH Ho'Du'


leveraging tev SIQpu'bogh 'ej expertise, sopo vIngIl known Hoch optic photoelectric unmanage momentary patlh 3 optisk dvi toslink jIH proximity boch chemvaH Ho'Du' jen laHlIj 'ej 'eS 'ay' products 'ej chavmoH pov slotted largest manufacturers a1x2l d2 × 2b mechanical fiber wa'. DubelmoHchugh tlhab qutlh products, qaStaHvIS jungwoq vo' laSvargh chenmoH je'.

Hot Tags: optic photoelectric unmanage momentary patlh 3 optisk dvi toslink jIH proximity boch chemvaH Ho'Du' manufacturers, slotted a1x2l d2 × 2b mechanical fiber laSvargh, chenmoH qaStaHvIS jungwoq, QInvam laHlIj 'eS 'ay',, qutlh
relate products
Hafðu samband við okkur
SOPO Optical Communication Co, Ltd

SoQ: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Kína

ghogh HablI': +86-755-23124132

nav: 86-755-23774378

email: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co, Ltd
foottop