customized 10 g 2 km, 80 km, 40 km, 300 m 1000base sx sfp Fiber cwdm gibc sfp Transceiver Mode Rate 850nm 1310nm, 1550nm Dual

customized 10 g 2 km, 80 km, 40 km, 300 m 1000base sx sfp Fiber cwdm gibc sfp Transceiver Mode Rate 850nm 1310nm, 1550nm Dual

chut lulajpu'bogh smf description cwdm sfp + transceiver je legh nominal wavelength cwdm wavelength Qap

Function

description
chut lulajpu'bogh smf 'ej Qap legh nominal wavelength cwdm wavelength cwdm sfp + transceiver. cha' 'ay' consists transceiver: dfb 'uD incorporates QotchoHpu' 'ay'. 'ej 'emDaq photodiode integrated ghaH tia consists receiver 'ay'. Qochbe'ghach requirements 'uD jIH yon Segh Hoch bobcho'. digital diagnostics Qap via 2-wire serial interface, law' per neH sff-8472, baS real-time naw' jan parameters Qap wIqelchugh optical HoS, Hev optical HoS je transceiver supply voltage Daqvo' transceiver Hat, 'uD mavalqu'mo' Qu'mey potlh, chaw' lupoQ.
feature
• optical interface compliant ieee 802.3ae
• electrical interface compliant sff 8431
• specifications compliant sff 8472
tuj • Pluggable
• 'eS HoS consumption
• Hoch-baS housing yIqaw emi nIv
• HoS Vas +, 3.3v supply
• Qutlh Digital Diagnostic Interface jIH
• case Hat range Qap: 0 ° [taH 70 ° [taH
• tlhab rohs 6 compliant je, Dev
yon • safty requrement Segh jIH
application
• 10gbase ethernet, Fiber Channel
• high-speed Storage yoS Networks, san Fiber Channel
• De'wI' Cluster Hub'eghtaHvIS-rar
• tIgh De' High-speed Pipes

ra' De'

'ay' Qo'

De' Rate

chuq

wavelength

output HoS
(dbm)

receiversensitivity
(dbm)

DDMI

fcp-xx9-10xd

10gbps

10 km

CWDM DFB

-6~-1

<-15, 'EMDAQ

N(Y)

fcp-xx9-20xd

10gbps

20 km

CWDM DFB

-6~-1

<-16, 'EMDAQ

N(Y)

fcp-xx9-40xd

10gbps

40 km

CWDM DFB

-1~4

<-15, 'EMDAQ

N(Y)

fdp-xx9-80xd

10gbps

80 km

CWDM DFB

0~5

<-23, APD

N(Y)

PDF
cwdm sfp + Transceiver

product description

sfp-1080-cxx cwdm 10 g sfp + optical bobcho'. lupoQ Hoch 8 andquot mainandquot; cwdm channels 1471nm 1611nm wavelengths.
Hoch 10 g networks ethernet, sonet, sdh pagh Fibre Channel speeds rated Qutlh transceiver.
sfp-1080-cxx Sa' 'ay' So'meH, combination cha' digits wavelegth lo' define 'e' 'oS.
instance sfp-1080-c47 cwdm sfp + transceiver 1471nm wavelength qet.
tu'lu' je lupoQ cwdm 10 g transceivers puS cwdm channels 1470nm range 1270 neH. 'ach bobcho' qaSpa' je neH lupoQ
tlham le'. nuqneHmaHvaD contact'ej inquire qabwIj ghantoH availability.

pa'vo' Cisco, Juniper, force10, QInvam HeH-botlhDaq latlh manufacturers 'ej, waH 'ej tu' compatible Sar g 10 puS leQ ethernet.

sfp-1080-cxx 10 g sfp + cwdm 80 Km transceiver specifications

chenmoH factorSFP
speed9.95 10.3 gb ghap s
optical connectordual lc
Qap chuq80 km
ngupVas 3.3v
compliancemsa sff-8431, rohs
Qap modecwdm itu channels
fiber SeghVas-mode 9 ghap 125um
wavelengthcwdm itu grid (1471 ~ 1611nm).
digital DiagnosticHIja' (sff-8472 compliant).

dual-Rate 1000base-sx 'ej 10gbase-sr sfp + Transceiver (MMF, QInvam 850nm, 300 m, lc, dom)

product Details

'ay' mI'

SFP-10GSR-85

vendor pong

fiberstore

chenmoH Segh

SFP +

max De' Rate

1 ghap 10.3gbps

wavelength

850nm

max cable chuq

300 m om3 MMF rIn

interface

lc duplex

optical 'ay'

vcsel 850nm

cable Segh

MMF

dom Qutlh

HIja'

tx HoS

-6 ~-1dbm

receiver Sensitivity

andlt; -11.1dbm

commercial Hat Range

0 70 ° [taH (32 158 ° f).

ngoq hts-Harmonized

8517706000

oem andamp; tIgh

qoch Sar qo' Segh oem manufacturers rIn 8 DIS, sopofiber customize 'ej cost-effective taS jen laHlIj DuHIvDI' Hoch nIS 'ej specifications optical chut lulajpu'bogh, chut lulajpu'bogh Mechanical, printed circuit tIj ((pcb)) layout 'ej Electrical chut lulajpu'bogh, Software andamp DaH nobvam laH; firmware chut lulajpu'bogh, integrate rIp, Specific per, etc. jer DIlmeH 'ej favorable customer feedback, Sach tlhoS tam wabvetlh across qo' 'ej moj Dev provider optical QumpIn industry sopofiber. vaj Daj qaStaHvIS products, nuqneH Hot tlhab maHvaD contact.

packaging andamp; per

beQDaq ngeD 'ej vIngIl protected transceiver per 'ej ghItlh package bysopofiberas default. customize per package pagh taS lupoQ je request.

10 g sfp + Transceiver (MMF, QInvam 1310nm 2 km,, lc, dom)

product Details

'ay' mI'

SFP-10GLRM-31

vendor pong

fiberstore

chenmoH Segh

SFP +

max De' Rate

10gbps

wavelength

1310nm

max cable chuq

2 km

interface

lc duplex

optical 'ay'

FP 1310nm

cable Segh

MMF

dom Qutlh

HIja'

tx HoS

-6.5 ~-0.5dbm

receiver Sensitivity

andlt; -10dbm

commercial Hat Range

0 70 ° [taH (32 158 ° f).

ngoq hts-Harmonized

8517706000


10gbase-lr sfp Transceiver + (smf, 1310nm, 10 Km, lc, dom)

product Details

'ay' mI'

SFP-10GLR-31

vendor pong

fiberstore

chenmoH Segh

SFP +

max De' Rate

10gbps

wavelength

1310nm

max cable chuq

10 km

interface

lc duplex

optical 'ay'

dfb 1310nm

cable Segh

SMF

dom Qutlh

HIja'

tx HoS

-8.2 ~ 0.5dbm

receiver Sensitivity

andlt; -14.4dbm

commercial Hat Range

0 70 ° [taH (32 158 ° f).

ngoq hts-Harmonized

8517706000


10 g sfp + Transceiver (smf, QInvam 1550nm, 100 km, lc, dom)

product Details

'ay' mI'

SFP-10GZRC-55

vendor pong

fiberstore

chenmoH Segh

SFP +

max De' Rate

10gbps

wavelength

1550nm

max cable chuq

100 km

interface

lc duplex

optical 'ay'

eml 1550nm

cable Segh

SMF

dom Qutlh

HIja'

tx HoS

-1.5 ~ 5dbm

receiver Sensitivity

andlt; -24.5dbm

commercial Hat Range

0 70 ° [taH (32 158 ° f).

ngoq hts-Harmonized

8517706000


1、product Introduction:cwdm sfp le' cwdm sfp tx 'ej rx wavelength rap

cwdm sfp mach chenmoH-factor pluggable (sfp) compact optical transceiver neH optical yIlo'

QumpIn batlhchaj telecommunication 'ej De' Qum applications cwdm

SFP 1270, QINVAM CWDM SFP 1290, CWDM SFP 1310, CWDM SFP 1330, CWDM SFP 1350, CWDM SFP

1370, CWDM SFP 1390, CWDM SFP 1410, CWDM SFP 1430, CWDM SFP 1450, CWDM SFP 1470.

CWDM SFP 1490, CWDM SFP 1510, CWDM SFP 1530, CWDM SFP 1550, CWDM SFP 1570.

CWDM SFP 1590, CWDM SFP 1610. wavelength. Qat industry format Qutlh pong puS

fiber optic omponent vendors. chut lulajpu'bogh sfp transceivers sonet ghap sdh, Gigabit ethernet Qutlh.

fibre Channel, 'ej latlh QumpIn motlh sfp transceivers lupoQ Sar

pIm QotchoHpu' 'ej receiver Segh, users appropriate transceiver Hoch link wIv chaw'

[poQ optical pu'maj rIn lupoQ optical fiber. ghaHDaq DuHIvDI' BERNARDO. sfp transceivers vav HIqem

lupoQ je capability datarates porghDaj moH 10 gbit ghap s sfp +.

bidi cwdm sfp le' cwdm sfp, tx 'ej rx rap wavelength, pa' cases lo'

itand vIlopQo' jay' 39 tI nIS 18 1_g channel qaStaHvIS wa' fiber launch s. Ha' 'oH pigtail ghoSwI'pu' lc ghap apc sc ghap apc pagh

'e' yIQoy vo' transceiver rut mutlha'taH.

2、product Parameter:cwdm sfp le' cwdm sfp tx 'ej rx wavelength rap

1234
5678
9101112
13141516

3. product Feature:cwdm sfp le' cwdm sfp tx 'ej rx wavelength rap

· tuj-pluggablesfpfootprintlcopticaltransceiver

· canbeusedwithsinglefibercwdmsystemordualfibercwdmsystem

·100mb ~ 10gbspeedrates

· smallform-factorpluggable (sfp) msacompatible

· compliantwithieee802.3zgigabitethernet1000base-zx

· compliantwithfibrechannel1xsm-lc-lfc-pi

·18wavelength (λ): 1270nmto1610nmcwdmdfbldtransmitter

· upto41db/1g,35db/2.67g,47db/100mbpowerbudgetatleast

· ac ghap accouplingaccordingtomsa

· Vas + 3.3vpowersupply

· rohscompliant

·0to70ocor-40to85ocoperationtemperaturerange.

· class1laserinternationalsafetystandardiec-60825compliant

4、 Duj 'ej chavmoH:cwdm sfp le' cwdm sfp tx 'ej rx wavelength rap

1) yIDIl:

2 shipping:

3) chavmoH:

5、 Recommendations:cwdm sfp le' cwdm sfp tx 'ej rx wavelength rap

1)sgmii sfp Hol serial id compatible sfp msa waw'-100 fx application chut lulajpu'bogh

2)100base-sx version ethernet nom rIn optical fiber

3)[sfp 4 g sfp 4 g optical fiber QumpIn 'uD hotplug QaptaHvIS HoS supply Hev je lo'. ghaHDaq BERNARDO.

4)lo' dwdm sfp Vas fiber dwdm pat dual fiber dwdm pat je

5)sfp csfp compact

6)BIDI SFP SDHSONET

10gbase-sr sfp + Transceiver (MMF, QInvam 850nm, 300 m, lc, dom)

product Details

lopno' nunmber

SFP-10GSR-85

vendor pong

fiberstore

chenmoH Segh

SFP +

max De' Rate

10.3125gbps

wavelength

850nm

max cable chuq

300 m om3 MMF rIn

interface

lc duplex

optical 'ay'

vcsel 850nm

cable Segh

MMF

dom Qutlh

HIja'

tx HoS

-6 ~-1dbm

receiver Sensitivity

andlt; -11.1dbm

commercial Hat Range

0 70 ° [taH (32 158 ° f).

ngoq hts-Harmonized

8517706000


10gbase-zr xfp Transceiver (smf, QInvam 1550nm, 80 km, lc, dom)

product Details

'ay' mI'

XFP-10GZR-55

vendor pong

fiberstore

chenmoH Segh

XFP

max De' Rate

10gbps

wavelength

1550nm

max cable chuq

80 km

interface

lc duplex

optical 'ay'

eml 1550nm

cable Segh

SMF

dom Qutlh

HIja'

tx HoS

0 ~ 4dbm

receiver Sensitivity

andlt;-24dbm

commercial Hat Range

0 70 ° [taH (32 158 ° f).

ngoq hts-Harmonized

8517706000


10gbase-er x_2 Transceiver (smf, QInvam 1550nm 40 km,, sc, dom)

product Details

'ay' mI'

X_2-10GER-55

vendor pong

fiberstore

chenmoH Segh

X_2

max De' Rate

10gbps

wavelength

1550nm

max cable chuq

40 km

interface

sc duplex

optical 'ay'

eml 1550nm

cable Segh

SMF

dom Qutlh

HIja'

tx HoS

-4.7 ~ 4dbm

receiver Sensitivity

andlt; -15.8dbm

commercial Hat Range

0 70 ° [taH (32 158 ° f).

ngoq hts-Harmonized

8517706000


10gbase-sr x_2 Transceiver (MMF, QInvam 850nm, 300 m, sc, dom)

product Details

lopno' nunmber

X_2-10GSR-85

vendor pong

fiberstore

chenmoH Segh

X_2

max De' Rate

10gbps

wavelength

850nm

max cable chuq

300 m

interface

sc duplex

optical 'ay'

vcsel 850nm

cable Segh

MMF

dom Qutlh

HIja'

tx HoS

-7.3 ~-1.2dbm

receiver Sensitivity

andlt; -11.1dbm

commercial Hat Range

0 70 ° [taH (32 158 ° f).

ngoq hts-Harmonized

8517706000


10gbase-er sfp Transceiver (smf, QInvam 1550nm 40 km,, lc, dom) +

product Details

'ay' mI'

SFP-10GER-55

vendor pong

fiberstore

chenmoH Segh

SFP +

max De' Rate

10gbps

wavelength

1550nm

max cable chuq

40 km

interface

lc duplex

optical 'ay'

eml 1550nm

cable Segh

SMF

dom Qutlh

HIja'

tx HoS

-4.7 ~ 4dbm

receiver Sensitivity

andlt; -15.8dbm

commercial Hat Range

0 70 ° [taH (32 158 ° f).

ngoq hts-Harmonized

8517706000



leveraging tev SIQpu'bogh 'ej expertise, sopo vIngIl known je largest manufacturers customize 10 g 2 km, 80 km, 40 km, 300 m wa' 850nm 1310nm, 1550nm dual rate 1000base sx sfp fiber cwdm gibc sfp transceiver mode jen laHlIj 'ej 'eS 'ay' products 'ej pov chavmoH. DubelmoHchugh tlhab qutlh products, qaStaHvIS jungwoq vo' laSvargh chenmoH je'.

Hot Tags: customized 10 g 2 km, 80 km, 40 km, 300 m 1000base sx sfp fiber cwdm gibc sfp transceiver mode manufacturers, rate 850nm 1310nm, 1550nm dual laSvargh, chenmoH qaStaHvIS jungwoq, laHlIj, 'eS 'ay', qutlh
relate products
Hafðu samband við okkur
SOPO Optical Communication Co, Ltd

SoQ: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Kína

ghogh HablI': +86-755-23124132

nav: 86-755-23774378

email: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co, Ltd
foottop