Vas Mode a10-100-1000 m sfp media Converter 'ej ethernet Fiber Optic Converter

Vas Mode a10-100-1000 m sfp media Converter 'ej ethernet Fiber Optic Converter

Da'elDI' 80 KM ethernet extension DuHIvDI' description jen yIqaw Fiber Link ethernet Extenders rIn Vas-mode fiber

Function

description
rIn Vas-mode fiber Da'elDI' 80 KM ethernet extension puS DuHIvDI' jen yIqaw Fiber Link ethernet Extenders. ghantoH fs-3100 ideal campus networks, Hop lan rar je optical Qav-qelI'qam connection metropolitan-yoS network (loD) je beyond facilitating. vaQ cost plug-'ej-chu' taS DuHIvDI' 'oH long-range 10base-rut, 100base-tx, 1000base-tx, ethernet extensions 'ej chel chepmoH 10 ghap 100 ghap 1000 m auto-negotiation, wIv pup DavoqmoHDI' HeghDI' pIq upgrades 10base-rut networks nab. ultra-miniature neH size chenchu'wI''e' botjan rj45 ethernet jawwI' Dogh, sfp style fiber-optic connections ethernet Fiber converters. ghaH pagh configuration poQ naQ joq, bID-duplex ethernet yo'SeH puS enable built-in auto-Dapvetlh capabilities.
feature
• rom ieee802.1 10base-rut, ieee802.3u 100base-tx, ieee802.3 100base-fx, ieee802.3z 1000base-sx ghap LX
• mdi ghap mdi-x auto negotiation 10 m ghap 100 m auto negotiation,
buy' ghap bID duplex, Point-to-point transparent Qay ngaq •
• slot sfp wa'
• plug-'ej-chu', ngeD installation
laH • insert 2u 19andquot; 14 slots rackmount (HoS external)
application
• 10 ghap 100 ghap 1000mbps Gigabit optical ethernet long-distance Daqvo' network

yIqaw Specifications

parameter

specification

naw' mode

10 ghap 100 ghap 1000mbps

motlh

ieee802.1 10base-rut, ieee802.3u 100base-tx, ieee802.3 100base-fx

wavelength

mulitmode:850; Vas-mode: 1310 ghap 1550nm

chuq

chang'eng twisted category-5: 100 m
fiber: multi-mode 50/125,62.5/125μm (Da'elDI' 550 m chuq max)
fiber: Vas-mode 8/125,8.7/125,9/125,10/125μm (Da'elDI' 20-80 km chuq max)

rut mutlha'taH

wa' rj45 rut mutlha'taH:
stp ghap utp category-5 rar chang'eng twisted
wa' optical rut mutlha'taH:
fiber multi-mode, dual: lc (50, 62.5 ghap 125μm)
Vas mode, dual fiber: lc (9 ghap 125μm)

conversion qej

sfp media conversion

mac SoQ raS

1 K

buffer logh

256kbit

flow SeH

naQ duplex: flow SeH;
bID duplex: joH rop Dub

mIm

ngevwI'-'ej-forward: 9.6μs; pe'-vegh: 0.9μs

BER

andlt 19-9;

MTBF

100,000 rep

led indicator

pwr (HoS supply), fx LINK (optical link action), tp link1000 (chang'eng link1000m twisted), tp link100 (100 m link twist chang'eng), tp 'AY' (twist chang'eng packet forwarding).

HoS supply

external 5vdc input

HoS consumption

4W

Qap Hat

-10 ~ 55ºC

humidity 'or

5%~90%

Hat leH

-40 ~ 70ºC

humidity leH

5 vatlhvI' ~ 90 vatlhvI' QI'yaH-condensing

dimension

26mmx 70 mm x 95 mm

ra' De'

ghantoH

wavelength

fiber

tx rut mutlha'taH

fiber Mode

tx HoS (dbm)

rx sen.
(dbm)

chuq

FS-3100-SR

850nm

LC

RJ-45

MM, Duplex

-17~-12

≤-20.0

550 m

FS-3100-L2

1310nm

LC

RJ-45

sm, Duplex

-3~-8

≤-23.0

20 km

FS-3100-L4

1310nm

LC

RJ-45

sm, Duplex

-3~-0

≤-25.0

40 km

FS-3100-L8

1550nm

LC

RJ-45

sm, Duplex

= 1

≤-27.0

80 km

FS-3101-L2A

T1310 GHAP R1550

LC

RJ-45

SM, BI-DI

-8~-3

≤-23.0

20 km

FS-3101-L2B

T1310 GHAP R1550

LC

RJ-45

SM, BI-DI

-8~-3

≤-23.0

20 km

FS-3101-L4A

T1310 GHAP R1550

LC

RJ-45

SM, BI-DI

-3~0

≤-23.0

40 km

FS-3101-L4B

T1550 GHAP R1310

LC

RJ-45

SM, BI-DI

-3~0

≤-23.0

40 km

FS-3101-L6A

T1490 GHAP R1550

LC

RJ-45

SM, BI-DI

-3~0

≤-23.0

60 km

FS-3101-L6B

T1550 GHAP R1490

LC

RJ-45

SM, BI-DI

-3~0

≤-23.0

60 km

PDF
10-100-1000 m-sfp-media Converter

leveraging tev SIQpu'bogh 'ej expertise, sopo vIngIl known je largest manufacturers Vas mode a10-100-1000 m sfp media converter 'ej ethernet fiber optic converter jen laHlIj 'ej 'eS 'ay' products 'ej pov chavmoH wa'. DubelmoHchugh tlhab qutlh products, qaStaHvIS jungwoq vo' laSvargh chenmoH je'.

Hot Tags: Vas mode a10-100-1000 m sfp media converter ethernet fiber optic converter manufacturers, laSvargh, chenmoH qaStaHvIS jungwoq, QInvam laHlIj 'eS 'ay',, qutlh je
relate products
Hafðu samband við okkur
SOPO Optical Communication Co, Ltd

SoQ: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Kína

ghogh HablI': +86-755-23124132

nav: 86-755-23774378

email: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co, Ltd
foottop